ברוכים הבאים

"רק אם נעסוק בטפל נדע את העיקר” - האמת נמצאת בפרטים הקטנים!

הניסיון

משרד בוטיק לדין הפלילי המתמחה בתיקים קלים וסבוכים כאחד, תיקים בעלי פרופיל ראייתי פורנזי (מדעי) ורפואה משפטית, תיקים נסיבתיים, תיקי פשיעה חמורה ייצוג בערכאות הערעור השונות ועוד. כמשרד בוטיק אנו דוגלים ביחס אישי וניתוח מעמיק בכל תיק ותיק, כאילו היה זה התיק היחיד במשרד.

המומחיות

מתמחים אך ורק בנושא אחד – בדין הפלילי! אנחנו זמינים בשבילך 24 שעות ביממה, כי במיוחד במצבים כאלה חשוב לא להיות לבד וכמובן עדיף שיעמוד לצדך עורך דין פלילי חריף, מנוסה ובקיא בהליך הפלילי. זו המומחיות שלנו, לחלץ אנשים מצרות, לייעץ, לכוון, לייצג ולהיות שם כשצריך.

המקצועיות

ניסיון רב וידע מעמיק בתחום המשפט הפלילי, ניהול כל טקטיקה אפשרית או משא ומתן עיקש, ובדרכים יצירתיות: לבנות קו הגנה חזק, לשכנע את התביעה שלא להגיש כתב אישום, לסגור תיק בהסדר מותנה או הסדר טיעון, לנהל הוכחות, ללוות ולייצג אותך לכל אורך הדרך, ולהביא לסיום ההליך הפלילי.

עורך דין שלומי ביזק

מומחה לדין הפלילי ועוסק במתן ייעוץ והגנה משפטית בכל תחומי המשפט הפלילי.

משרדו הפך לאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחומם בארץ,
בזכות הניסיון שרכש במהלך השנים, היצירתיות והלחימה העיקשת על כל תיק ותיק,

בעל תואר ראשון במשפטים ובוגר תואר שני בתחום הפלילי מאוניברסיטת בר-אילן.
התמחה בפרקליטות מחוז תל אביב וזכה להכיר את עולם הפלילי משני צידי המתרס.

מלווה את לקוחותיו החל משלבי החשדות והחקירה ועד לשלבי המעצר והייצוג בבתי המשפט בכל רחבי הארץ.

מחזיק בניסיון עשיר ומוכח בניהול תיקים פלילים קלים וסבוכים כאחד, כגון: עבירות המתה, עבירות אלימות, עבירות רכוש, פשיעה חמורה, עבירות סמים, הימורים, עבירות מין ועוד. כמו כן גם במתן ייעוץ וליווי במעצר, שימוע, טיפול בנפגעי עבירה, בקשות חנינה ומחיקת רישום פלילי.

בעל הידע והכלים הנכונים כדי לנהל כל טקטיקה אפשרית או משא ומתן עיקש עד להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותיו, תוך ניהול קו הגנה מותאם באופן אישי לכל לקוח, לנסיבות חייו וללא כל פשרות.

לקוחותיו זוכים ליחס אישי ולליווי צמוד בכל שעה ביממה ובכל רחבי הארץ.

אני יודע שלקוחותיי יתמודדו עם התוצאות שיושגו בהליך המשפטי ביום שלמחרת.
בגלל זה, אני מעורב אישית בכל תיק ותיק עד לפרטיו הקטנים ביותר, רק כך אני יכול להבטיח ניהול קו הגנה חזק ואיכותי לאורך המשפט כולו, כי לכל אחד מגיעה הזדמנות שנייה
”.

 

חייגו עכשיו 050-7719770